fbpx

Rodzinny Bieg Niepodległości z OSIR WAWER 2018

Facebooktwitterpinterestlinkedinmail

Rodzinny Bieg Niepodległości z OSiR Wawer 2018

Rodzinny_Bieg_Niepodległości_z_OSIR_WAWER
Rodzinny Bieg Niepodległości z OSIR WAWER

W dniu 10.11.2018 na dzień przed świętem odzyskania Niepodległości w Warszawie w dzielnicy Wawer odbył się bezpłatny bieg. Organizatorem biegu był Ośrodek Sportu i Rekreacji Wawer, za pomiar czasu odpowiedzialna była firma ProTempo. O biegu informowaliśmy pod koniec października. Zapisów online nie było, zapisać mógł się każdy w biurze zawodów przed biegiem.

O Biegu

Do organizacji biegu nie trzeba było zamykać żadnej ulicy, gdyż uczestnicy pobiegli ścieżkami Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Biegacze mieli do pokonania około 3800 metrów większości po płaskich ścieżkach, choć dla urozmaicenia zdarzyły się dwa większe podbiegi i kilka mniejszych. Trasa nie należała do trudnych i na starcie biegu znaleźli się biegacze w każdym wieku oraz uczestnicy z dziećmi w wózkach. Najszybszy zawodnik potrzebował około 15 minut na pokonanie trasy biegu.

Po Biegu

Każdy uczestnik biegu przy zapisach otrzymał flagę Polski oraz numer startowy z chipem, a na mecie czekał medal. Po ukończeniu każdy otrzymywał wodę  oraz zaproszenie na posiłek. Na chętnych czekała gorąca zupa i herbata. Dodatkowo dla uczestników przygotowane były warsztaty z robienia kotylionów oraz można było spróbować swoich sił na strzelnicy.

 

Firma ProTempo organizuje również bieg Noworoczny w Warszawie oraz mierzy czas w biegu Niepodległości w Ząbkach.

Rodzinny_Bieg_Niepodległości_z_OSIR_WAWER

Rodzinny_Bieg_Niepodległości_z_OSIR_WAWER

Rodzinny_Bieg_Niepodległości_z_OSIR_WAWER

 

Facebooktwitterpinterestlinkedinmail

Comments

comments

You May Also Like